WAYMARK OÜ on loodud eesmärgiga pakkuda kvaliteetseid liikluskorraldusvahendeid ja konkurentsivõimelist liikluskorraldus teenust. Ettevõte on 100% Eesti kapitalil põhinev ja asub Tallinnas. Meie eesmärgiks on olla eelistatud koostööpartner antud valdkonnas. 

Arendame ennast pidevalt ja püüame olla alati esimeste seas uute tehnoloogiate testimisel ja kasutuselevõtul, et suudaksime pakkuda oma klientidele parimaid ja innovatiivseimaid lahendusi.

Me hoolitseme, et meie klientidel oleksid õiged tooted, õiges kohas, õigel ajal ning aitame sel teel kaasa nende edule. Ettevõte omab litsentsi liikluskorralduse projektide tegemiseks.

Meie tootevalikusse kuuluvad erinevad tooted seoses ohutu liikluse ja liikluskorraldusega üldisemalt. Samuti teostame kõikide pakutavate toodete paigaldust.

Meie meeskond on pikaajalise kogemusega antud valdkonnas. Oleme loonud tarnijate võrgustiku üle maailma, pakkudes seega laias valikus kvaliteetseid materjale.

Suurem osa meie olemasolevatest klientidest on teedeehituse, tööstuse ja ehituse valdkonnas tegelevad ettevõtted, kellega oleme loonud tugevad ja pikaajalised suhted. 

Kasvame koos oma klientidega.
Võta meiega ühendust!